KATİL FİLMLER çok yakında vizyonda

Bence bütün filmler,şarkılar hepsi suçlu.bizi mutlu sonlara inandırıyorlar.ben de dahil birçoğu inanıyor bu mutluluk sarhoşluklarına...
http://fizy.com/#s/1aima5

siz hiç gerçekte gördünüz mü filmlerdeki gibi bir aşk.ben göreceğime inanıyorum.inanmak istiyorum.neden olmasın belki ben de 80' lerimde hadi hiç olmadı 40'ımda elele dolaşabileceğim bir kocaya sahip olurum .gözlerimiz hala parlıyordur.hala martıların sesi içimizde bir şeyleri kıpırdattıyordur.balon gördüğümüzde hala uçmanın zevkini en derin noktalarımızda hissediyoruzdur.ben hala dondurma yemeyi beceremiyorumdur ,o bana hala  gülüyordur.gidip papatya almıştır belki yine bana . belki de   hala aldatmamıştır beni.kendini.. belki hala sadece beni rimelleri akmış bir vaziyette görmüştür gözlerini açınca. sırf bende bu ayrıcalığı tatmıştır. belki? belki hala nefes bile almadan seviyordur  beni.peki seviyorsa niye aldattı? yok yok papatya misali iki seçenek var:

-seviyordur.
-aldatmıştır.
ikisi birden olamaz ya.gözü benden başkasını görmüyorsa ne diye öbür kadını gördü.benim sadece onun olmamı istiyorsa o ne diye başkasının oldu.ne diye benim dokunduğum çehresine başkasına dokundurttu.ne diye başkasının olup geldi karşıma? 
ne diye bir de gelip 
-sarhoştum,hatırlamıyorum.
-çok pişmanım.
-bir anlık boşluğuma geldi.
- ben sana aşığım.
dedi bana .beni tanıyıp da nasıl dedi bunları.biliyordu beni.alamazdım onu artık . dokunduramazdım başkasına değmiş gözlerini gözlerime, başkasının dudaklarının tadını almış dudaklarını dudaklarımda dolaştıramazdım. istemezdim başkasının bedeninde gezmiş o kocaman ellerini bedenimde ve çarptırmazdım bir anlık bile olsa başkası için çarpan kalbi için kalbimi.
olmazdı.olamazdı.işte bu yüzden diyorum ya katil olan filmler,şarkılar.  
peki ya  siz hiç gördünüz mü aldatmayan bir erkek.ben göreceğime inanmıyorum.inanmak istiyorum.
bir kerecik de olsa "bu filmdeki kişiler ve olaylar tamamen gerçektir" yazısını görmek istiyorum.  


ve en sonunda esas oğlanla esas kız bütün engelleri aşıp, kavuşup öpüşüyorlar.  MUTLU SON .  ay ne güzel.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder